Контакт-центр (0332) 280-104
 
Контакт-центр (0332) 280-104

До уваги клієнтів

03.07.2019 / 16:52

Майже 300 споживачів у с.Зелена Рожищенського району будуть без газу

У зв’язку з ремонтними роботами в селі тимчасово не буде газу.
Аварійно-диспетчерська служба "Волиньгаз" Аварійно-диспетчерська служба "Волиньгаз" ФОТО: АТ "Волиньгаз"

Із 10.00 год. 22 липня до 16.00 год. 26 липня спеціалісти АТ «Волиньгаз»  запланували ремонтні роботи на газових мережах у селі у с. Зелена на таких вулицях: Шевченка,  Молодіжна, 50років Перемоги,  Ковельська, Лісова, Миру, Нова, Поліська, Польова, Травнева та Шкільна.

У ході робіт буде виконано комплексне приладове обстеження розподільних газопроводів, підземних газопроводів-вводів та перевірка щільності  внутрішньобудинкової системи газопостачання житлових будинків. Проведення цих робіт дозволить покращити надійність системи газопостачання та дозволить підвищити безпеку використання газу в побуті.

Виходячи з помешкання, перекрийте крани перед газовими приладами! 

Будьте обережними та дотримуйтесь правил безпеки при використанні газу  в побуті!

Відновлення газопостачання 296 абонентам відбудеться з 26 липня 2019 року, після завершення ремонтно-профілактичних робіт за умови доступу до газоспоживаючого обладнання в помешканнях.

Для пришвидшення відновлення газопостачання  та з метою дотримання  вимог Правил безпеки систем газопостачання необхідно забезпечити: усунення виявлених технічних порушень, надання доступу для огляду газопроводів та газових приладів кожного домоволодіння, відповідність встановлених газових приладів проекту газифікації, наявність актів перевірки та прочищення димових та вентиляційних каналів, відсутність заборгованості за спожитий природний газ перед постачальником ТОВ "Волиньгаз Збут".  

Просимо вибачення за тимчасові незручності! 

Джерело: