Контакт-центр (0332) 280-104
 
Контакт-центр (0332) 280-104

До уваги клієнтів

24.09.2020 / 11:13

Понад 40 споживачів у Луцькому районі тимчасово без газу через ремонтні роботи

28 вересня фахівці "Волиньгазу" проведуть ремонтні роботи у селі Воротнів Луцького району.

28 вересня 2020 року спеціалісти АТ «Волиньгаз» проведуть ремонтні роботи на газопроводі середнього тиску по вул. Гірській в селі Воротнів  Луцького району. У зв'язку з цим буде припинено газопостачання з 9:00 год. до 17:00 год.

Фахівці компанії проведуть заміну газового запірного обладнання, комплексне приладове обстеження розподільчих газопроводів, підземних газопроводів-вводів та перевірку щільності  внутрішньо-будинкової системи газопостачання житлових будинків.  Це покращить надійність системи  газопостачання та підвищить безпеку використання газу в побуті.

Виходячи з помешкання, перекрийте крани перед газовими приладами!

Будьте обережними та дотримуйтесь правил безпеки при використанні газу в побуті!

Відновлення газопостачання 44  споживачам  газу  відбудеться  28 вересня 2020 року, після завершення ремонтно-профілактичних робіт за умови доступу до газоспоживаючого обладнання в помешканнях.

Для пришвидшення відновлення газопостачання та з метою дотримання Правил безпеки систем газопостачання необхідно забезпечити: усунення виявлених технічних порушень, надання доступу для огляду газопроводів та газових приладів кожного домоволодіння, відповідність встановлених газових приладів проекту газифікації, наявність актів перевірки та прочищення димових та вентиляційних каналів, відсутність заборгованості за транспортування та спожитий природний газ.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.  

 

Джерело: