Контакт-центр (0332) 280-104
 
Контакт-центр (0332) 280-104

До уваги клієнтів

05.12.2019 / 12:50

5 грудня на Волині майже 30 споживачів газу без газу

На Ратнівщині в с. Видраниця фахівці “Волиньгаз” проводять ремонтні роботи.
Аварійно-диспетчерська служба ПАТ "Волиньгаз" Аварійно-диспетчерська служба ПАТ "Волиньгаз" ФОТО: ПАТ "Волиньгаз"

У зв’язку з ремонтними роботами регулюючого обладнання на шкафному газорегуляторному пункті припинено газопостачання на вул. Задолина (1 споживач), вул. Центральна (5 споживачів), вул. Квіткова (16 споживачів), вул. Соснова (6 споживачів) у с. Видраниця Ратнівського району з 9:00 до 17:00. 

Проведення цих робіт дозволить покращити  надійність системи  газопостачання та  дозволить підвищити безпеку використання газу в побуті.

Виходячи з помешкання, перекрийте крани перед газовими приладами! Будьте обережними та дотримуйтесь правил безпеки при використанні газу в побуті!

Відновлення газопостачання 28 одному споживачу  відбудеться  5 грудня 2019 року, після завершення ремонтно-профілактичних робіт за умови доступу до газоспоживаючого обладнання в помешканнях.

Для пришвидшення відновлення газопостачання та з метою дотримання  вимог  Правил безпеки систем газопостачання необхідно забезпечити: усунення виявлених технічних порушень, надання доступу для огляду газопроводів та газових приладів кожного домоволодіння, відповідність встановлених газових приладів проекту газифікації, наявність актів перевірки та прочищення димових та вентиляційних каналів, відсутність заборгованості за спожитий природний газ перед постачальником ТОВ "Волиньгаз Збут".  

Також загострюємо Вашу увагу на необхідності укладення договорів на обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання Ваших помешкань, для цього потрібно звернутися в службу ВБСГ Ратнівського відділення АТ «Волиньгаз».

Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Джерело: