Контакт-центр (0332) 280-104
 
Контакт-центр (0332) 280-104

До уваги клієнтів

04.10.2019 / 17:47

8 жовтня на Старовижівщині не буде газу - заплановані ремонтні роботи

Тимчасово на один день фахівці газової компанії від’єднають від газопостачання кілька сіл.
8 жовтня на Старовижівщині не буде газу - заплановані ремонтні роботи ФОТО: АТ "Волиньгаз"

8 жовтня в зв’язку з проведенням спеціалістами АТ «Волиньгаз» ремонтних робіт на газових мережах в селі Буцинь Старовижівського району буде припинено газопостачання через ГРС Буцинь на такі населені пункти:

  • Буцинь
  • Сереховичі
  • Седлище
  • Грабово

Газу в домівках споживачів тимчасово не буде з 09:00 год.  до 17:00 год.

У ході робіт буде проведено заміну запірної арматури у відповідності  до затвердженого Плану розвитку “Волиньгаз”. Проведення цих робіт дозволить  покращити надійність системи газопостачання та  дозволить підвищити безпеку використання газу в побуті.

Виходячи з помешкання, перекрийте крани перед газовими приладами! Будьте обережними та дотримуйтесь правил безпеки при використанні газу в побуті!

Відновлення газопостачання 737 споживачам відбудеться 8 жовтня 2019 року, після завершення ремонтних робіт за умови доступу до газоспоживаючого обладнання в помешканнях.

Для пришвидшення відновлення газопостачання необхідно забезпечити:  відсутність заборгованості за спожитий природний газ перед постачальником ТОВ "Волиньгаз Збут".  

Також загострюємо Вашу увагу на необхідності укладення договорів на обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання Ваших помешкань.

Для цього потрібно звернутися в службу ВБСГ Старовижівської дільниці Ратнівського відділення АТ «Волиньгаз».

Джерело: