Контакт-центр (0332) 280-104
 
Контакт-центр (0332) 280-104

До уваги клієнтів

21.06.2019 / 16:34

Два дні споживачі с.Чевель Старовижівського району будуть без газу

24 - 25 червня спеціалісти АТ «Волиньгаз» запланували ремонтні роботи на газових мережах.
Бригада АДС м. Ковель Бригада АДС м. Ковель ФОТО: ПАТ "Волиньгаз"

У с. Чевель Старовижівського   району буде припинено газопостачання на населений пункт ( 24 червня о 9:00 год. до 16:00 год. 25 червня).

У ході робіт буде виконано комплексне приладове обстеження розподільних газопроводів, підземних газопроводів-вводів та перевірка  щільності внутрішньобудинкової системи газопостачання житлових будинків. Проведення цих робіт дозволить покращити надійність системи  газопостачання та дозволить підвищити безпеку використання газу в побуті.

Виходячи з помешкання, перекрийте крани перед газовими приладами!

Будьте обережними та дотримуйтесь правил безпеки при використанні газу в побуті!

Відновлення газопостачання  72  споживачам  газу відбудеться  25 червня 2019 року, після завершення ремонтно-профілактичних робіт за умови доступу до газоспоживаючого обладнання в помешканнях.

Для пришвидшення відновлення газопостачання  та з метою дотримання  вимог Правил безпеки систем газопостачання необхідно забезпечити: усунення виявлених технічних порушень, надання доступу для огляду газопроводів та газових приладів кожного домоволодіння, відповідність встановлених газових приладів проекту газифікації, наявність актів перевірки та прочищення димових та вентиляційних каналів, відсутність заборгованості за спожитий природний газ перед постачальником ТОВ «Волиньгаз Збут».  

                                 Адміністрація Ратнівського відділення відділення  АТ «Волиньгаз»

Джерело: