Контакт-центр (0332) 280-104
 
Контакт-центр (0332) 280-104

До уваги клієнтів

10.09.2019 / 10:16

Два села Самари-Оріхові та Березники на Ратнівщині - 5 днів без газу

9 - 13 вересня тривають ремонтні роботи на газових мережах у населених пунктах.
Аварійно-диспетчерська служба АТ "Волиньгаз" Аварійно-диспетчерська служба АТ "Волиньгаз" ФОТО: ПАТ "Волиньгаз"

9 - 13 вересня тривають ремонтні роботи на газових мережах у населених пунктах.  

Фахівці тимчасово припинили газопостачання 9 вересня о 9:00 год. до 17:00 год. 13 вересня. 

У ході робіт буде виконано комплексне приладове обстеження розподільних газопроводів, підземних газопроводів-вводів та перевірка щільності внутрішньобудинкової системи газопостачання житлових будинків. Проведення цих робіт дозволить покращити надійність системи  газопостачання та дозволить підвищити безпеку використання газу в побуті.

Виходячи з помешкання, перекрийте крани перед газовими приладами! Будьте обережними та дотримуйтесь правил безпеки при використанні газу в побуті!

Відновлення газопостачання 276 клієнтам відбудеться 13 вересня 2019 року, після завершення ремонтно-профілактичних робіт за умови доступу до газоспоживаючого обладнання в помешканнях.

Для пришвидшення відновлення газопостачання та з метою дотримання  вимог Правил безпеки систем газопостачання необхідно забезпечити: усунення виявлених технічних порушень, надання доступу для огляду газопроводів та газових приладів кожного домоволодіння, відповідність встановлених газових приладів проекту газифікації, наявність актів перевірки та прочищення димових та вентиляційних каналів, відсутність заборгованості за спожитий природний газ перед постачальником ТОВ "Волиньгаз Збут".  

Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Джерело: