Контакт-центр (0332) 280-104
 
Контакт-центр (0332) 280-104

До уваги клієнтів

15.07.2019 / 12:54

На розподільчих газопроводах Ратнівщини - ремонтно-профілактичні роботи

16 - 17 липня в с.Конище Ратнівського району тимчасово припинять газопостачання.
Проведення робіт з локалізації природного газу на поліетиленовому газопроводі Проведення робіт з локалізації природного газу на поліетиленовому газопроводі ФОТО: ПАТ "Волиньгаз"

У зв’язку з ремонтно-профілактичними роботами на розподільчих газопроводах середнього тиску фахівці АТ “Волиньгаз” призупинять газопостачання в с.Конище Ратнівського району 16 липня о 9:00 год. до 15:00 год. 17 липня.

У населеному пункті мешкає 134 споживачі газу. 

У ході робіт буде виконано комплексне приладове обстеження розподільних газопроводів, підземних газопроводів-вводів та перевірка  щільності внутрішньобудинкової системи газопостачання житлових будинків. Проведення цих робіт дозволить покращити надійність системи газопостачання та підвищує безпеку використання газу в побуті. Виходячи з помешкання, перекрийте крани перед газовими приладами! 

Будьте обережними та дотримуйтесь правил безпеки при використанні газу в побуті!

Відновлення газопостачання 134 споживачам газу відбудеться 17 липня 2019 року, після завершення ремонтно - профілактичних робіт за умови доступу до газоспоживаючого обладнання в помешканнях.

Для пришвидшення відновлення газопостачання  та з метою дотримання  вимог Правил безпеки систем газопостачання необхідно забезпечити: усунення виявлених технічних порушень, надання доступу для огляду газопроводів та газових приладів кожного домоволодіння, відповідність встановлених газових приладів проекту газифікації, наявність актів перевірки та прочищення димових та вентиляційних каналів, відсутність заборгованості за спожитий природний газ перед постачальником ТОВ «Волиньгаз Збут».  

Просимо вибачення за тимчасові незручності! 

Джерело: