Контакт-центр (0332) 280-104
 
Контакт-центр (0332) 280-104

До уваги клієнтів

02.12.2019 / 17:06

На Старовижівщині ремонтні роботи на газових мережах

3 грудня буде тимчасово припинено газопостачання в кількох населених пунктах району.
Волинські газовики налаштовують італійське обладнання Волинські газовики налаштовують італійське обладнання ФОТО: ПАТ "Волиньгаз"

Спеціалісти АТ «Волиньгаз» відремонтують газові мережі в с. Дубечне, Старовижівського району. Тимчасово припинять газопостачання 3 грудня о 9:00 до 17:00 на такі населені пункти: Дубечне (вул. Лісова), Мокре, Залюття, Кримне, Любохини, Смоляри, Галина Воля.

Фахівці газової компанії замінять запірну арматуру відповідно до затвердженого  Плану розвитку  «Волиньгаз”. Проведення цих робіт дозволить покращити  надійність системи  газопостачання та дозволить підвищити безпеку використання газу в побуті.

Виходячи з помешкання, перекрийте крани перед газовими приладами!

Будьте обережними та дотримуйтесь правил безпеки при використанні газу в побуті!

Відновлення газопостачання понад 600 споживачам відбудеться  3 грудня 2019 року, після завершення ремонтних робіт за умови доступу до газоспоживаючого обладнання в помешканнях.

Для пришвидшення відновлення газопостачання та з метою дотримання  вимог Правил безпеки систем газопостачання необхідно забезпечити: усунення виявлених технічних порушень, надання доступу для огляду газопроводів та газових приладів кожного домоволодіння, відповідність встановлених газових приладів проекту газифікації, наявність актів перевірки та прочищення димових та вентиляційних каналів, відсутність заборгованості за спожитий природний газ перед постачальником ТОВ «Волиньгаз Збут».  

Також звертаємо Вашу увагу щодо необхідності укладення договорів на обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання Ваших помешкань. Для цього потрібно звернутися в службу ВБСГ Ратнівського відділення АТ «Волиньгаз».

Просимо вибачення за тимчасові незручності!

 

Джерело: