Контакт-центр (0332) 280-104
 
Контакт-центр (0332) 280-104

До уваги клієнтів

10.09.2019 / 10:54

Понад 140 споживачів у с.Якуші на Ратнівщині - тимчасово без газу

11-12 вересня фахівці АТ “Волиньгаз” запланували ремонтні роботи на газових у населеному пункті.
Понад 140 споживачів у с.Якуші на Ратнівщині - тимчасово без газу ФОТО: АТ "Волиньгаз"

У зв’язку з цим у середу, 11 вересня о 9:00 год. тимчасово припинять газопостачання в оселі споживачів до 17:00 год. 12 вересня. 

У ході робіт буде виконано комплексне приладове обстеження розподільних газопроводів, підземних газопроводів-вводів та перевірка щільності внутрішньобудинкової системи газопостачання житлових будинків.Проведення цих робіт дозволить покращити надійність системи  газопостачання та дозволить підвищити безпеку використання газу в побуті.

Виходячи з помешкання перекрийте крани перед газовими приладами! Будьте обережними та дотримуйтесь правил безпеки при використанні газу в побуті!

Відновлення газопостачання 143 споживачам відбудеться 12 вересня 2019 року, після завершення ремонтно-профілактичних робіт за умови доступу до газоспоживаючого обладнання в помешканнях.

Для пришвидшення відновлення газопостачання та з метою дотримання  вимог Правил безпеки систем газопостачання необхідно забезпечити: усунення виявлених технічних порушень, надання доступу для огляду газопроводів та газових приладів кожного домоволодіння, відповідність встановлених газових приладів проекту газифікації, наявність актів перевірки та прочищення димових та вентиляційних каналів, відсутність заборгованості за спожитий природний газ перед постачальником ТОВ "Волиньгаз Збут".  

Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Джерело: