Контакт-центр (0332) 280-104
 
Контакт-центр (0332) 280-104

До уваги клієнтів

08.07.2020 / 15:43

В Іваничівському районі ремонтні роботи: без газу понад 160 споживачів

13-17 липня фахівці "Волиньгазу" проведуть планово-ремонтні роботи у селі Соснина Іваничівського району.
Газовий потік Газовий потік

У зв'язку з цим без газу тимчасово залишаться 163 споживачі. Газопостачання вимкнуть з 09:00 години 13 липня 2020 року, відновлять – о 15:00 годині 17 липня 2020 року. 

Фахівці компанії АТ «Волиньгаз» замінять надземні ділянки газопроводів вводів до будинків разом з відключаючими пристроями. Проведення даних робіт дозволить покращити  надійність системи  газопостачання.

Виходячи з помешкання перекрийте крани перед газовими приладами! Будьте обережними та дотримуйтесь правил безпеки при використанні газу у побуті!

Відновлення газопостачання 163 абонентам відбуватиметься  з 17.07.2020 року за умови:

–  доступу до газоспоживаючого обладнання в помешканнях;

– наявності підписаного акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності між оператором ГРМ і споживачем, згідно Глави 5 розділу ІІІ  Кодексу газорозподільних мереж;

(1. Межа балансової належності та експлуатаційної відповідальності між Оператором ГРМ та споживачем (суміжним суб’єктом ринку природного газу) визначається в акті розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, що є невід’ємною частиною договору розподілу природного газу).

–  наявності  акту перевірки ДВК, згідно глави 6 розділу ІІІ ПБСГ;

(6.1. Безпечну експлуатацію та технічне обслуговування димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будинків забезпечує власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач)).

Перевірка і прочищення димових та вентиляційних каналів повинні виконуватися спеціалізованою організацією, яка має дозвіл на виконання цих робіт центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю.                                                                                                                                                                     

Один примірник акта перевірки і прочищення димових каналів передається газорозподільному підприємству.)

 – наявності договору на обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання згідно Глави 5 розділу ІІІ  Кодексу газорозподільних мереж;

(3. Власники газових мереж, у тому числі побутові споживачі та співвласники/особа, уповноважена на це співвласниками, внутрішньобудинкових систем газопостачання, які згідно з актом розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін відповідають за експлуатацію цих мереж та їх складових, забезпечують належну їх експлуатацію згідно з чинним законодавством, у тому числі ПБСГ, зокрема укладають відповідний договір із суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт)

–  відсутності заборгованості за розподіл природного газу і спожитий газ. 

 

Джерело: