Контакт-центр (0332) 280-104
 
Контакт-центр (0332) 280-104

До уваги клієнтів

19.07.2019 / 12:26

с.Жиричі Ратнівського району буде без газу

З 23 до 26 липня спеціалісти АТ “Волиньгаз” запланували ремонтні роботи на газових мережах у селі.
с.Жиричі Ратнівського району буде без газу ФОТО: ПАТ "Волиньгаз"

У зв’язку з цим буде тимчасово припинено газопостачання до населеного пункту 23 липня о 09:00 год. до 16:00 год.26 липня. 

У ході робіт буде виконано комплексне приладове обстеження розподільних газопроводів, підземних газопроводів-вводів та перевірка  щільності внутрішньобудинкової системи газопостачання житлових будинків, а також проводитиметься заміна газорегулюючого обладнання у відповідності  до затвердженого Плану розвитку “Волиньгаз”. Проведення таких робіт дозволить покращити надійність системи газопостачання та дозволить підвищити безпеку використання газу в побуті.

Виходячи з помешкання, перекрийте крани перед газовими приладами! 

Будьте обережними та дотримуйтесь правил безпеки при використанні газу в побуті!

Відновлення газопостачання 583 споживачам газу відбудеться  26 липня 2019 року, після завершення ремонтно-профілактичних робіт за умови доступу до газоспоживаючого обладнання в помешканнях.

Для пришвидшення відновлення газопостачання  та з метою дотримання  вимог Правил безпеки систем газопостачання необхідно забезпечити: усунення виявлених технічних порушень, надання доступу для огляду газопроводів та газових приладів кожного домоволодіння, відповідність встановлених газових приладів проекту газифікації, наявність актів перевірки та прочищення димових та вентиляційних каналів, відсутність заборгованості за спожитий природний газ перед постачальником ТОВ "Волиньгаз Збут".  

Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Джерело: