Контакт-центр (0332) 280-104
 
Контакт-центр (0332) 280-104

До уваги клієнтів

15.05.2019 / 10:38

Село Гішин на Ковельщині - тимчасово без газу

Через ремонтні планові роботи на Ковельщині тимчасово припинять газопостачання.
Усунення витоку газу шляхом накладання бандажу на пошкоджений газопровід Усунення витоку газу шляхом накладання бандажу на пошкоджений газопровід ФОТО: ПАТ "Волиньгаз"

З 21-го до 24 травня 2019 року в зв’язку з проведенням спеціалістами АТ «Волиньгаз» ремонтних робіт на газових мережах у селі Гішин Ковельського району  буде припинено газопостачання до населеного пункту  21 травня з 10:00 год. до 24 травня, 15:00 год.

У ході робіт буде виконано комплексне приладове обстеження розподільних газопроводів, підземних газопроводів-вводів та перевірка  щільності внутрішньобудинкової системи газопостачання житлових будинків. Також проводитиметься заміна газорегулюючого обладнання у відповідності  до затвердженого Плану розвитку  “Волиньгаз”. Проведення цих робіт дозволить покращити надійність системи газопостачання та дозволить підвищити безпеку використання газу в побуті.

Виходячи з помешкання, перекрийте крани перед газовими приладами!

Будьте обережними та дотримуйтесь правил безпеки при використанні газу в побуті!

Відновлення газопостачання 61 споживачу відбудеться 24 травня 2019 року, після завершення ремонтно-профілактичних робіт за умови доступу до газоспоживаючого обладнання в помешканнях.

Для пришвидшення відновлення газопостачання та з метою дотримання вимог Правил безпеки систем газопостачання необхідно забезпечити: усунення виявлених технічних порушень, надання доступу для огляду газопроводів та газових приладів кожного домоволодіння, відповідність встановлених газових приладів проекту газифікації, наявність актів перевірки та прочищення димових та вентиляційних каналів, відсутність заборгованості за спожитий природний газ перед постачальником ТОВ "Волиньгаз Збут".  

Джерело: