Контакт-центр (0332) 280-104
 
Контакт-центр (0332) 280-104

До уваги клієнтів

21.06.2019 / 16:44

Три дні без газу будуть мешканці с.Межисить на Ратнівщині

25 - 26 червня на газових мережах у населеному пункті фахівці компанії тимчасово припинять газопостачання.
Кожну бригаду АДС з часом укомплектують ноутбуком з GPS Кожну бригаду АДС з часом укомплектують ноутбуком з GPS ФОТО: ПАТ "Волиньгаз"

У зв’язку з проведенням спеціалістами  АТ «Волиньгаз» ремонтних робіт на газових мережах в с. Межисить Ратнівського  району буде припинено газопостачання на населений пункт о 10:00 год. 25 червня до 16:00 год. 27 червня.

У ході робіт буде виконано комплексне приладове обстеження розподільних газопроводів, підземних газопроводів-вводів та перевірка  щільності Виходячи з помешкання, перекрийте крани перед газовими приладами!

Будьте обережними та дотримуйтесь правил безпеки при використанні газу в побуті!

Відновлення газопостачання  151 споживачам газу відбудеться  27 червня 2019 року, після завершення ремонтно-профілактичних робіт за умови доступу до газоспоживаючого обладнання в помешканнях.

Для пришвидшення відновлення газопостачання  та з метою дотримання  вимог Правил безпеки систем газопостачання необхідно забезпечити: усунення виявлених технічних порушень, надання доступу для огляду газопроводів та газових приладів кожного домоволодіння, відповідність встановлених газових приладів проекту газифікації, наявність актів перевірки та прочищення димових та вентиляційних каналів, відсутність заборгованості за спожитий природний газ перед постачальником ТОВ «Волиньгаз Збут».  

      Адміністрація Ратнівського відділення відділення  АТ «Волиньгаз»

Джерело: