Контакт-центр (0332) 280-104
 
Контакт-центр (0332) 280-104

До уваги клієнтів

20.06.2019 / 10:08

У с.Лежниця Іваничівського району тимчасово припинять газопостачання

З 24-26 червня в населеному пункті не буде природного газу.
Перевірка на діалектричну міцність лакофарбованого покриття приладом ДКІ -3 Перевірка на діалектричну міцність лакофарбованого покриття приладом ДКІ -3 ФОТО: ПАТ "Волиньгаз"

Спеціалісти АТ “Волиньгаз” проведуть ремонтні роботи на газових мережах у селі Лежниця Іваничівського району. В населеному пункті не буде газу з 9:00 год. 24 червня до 15:00 год. 26 червня.

У ході робіт буде виконано комплексне приладове обстеження розподільних газопроводів, підземних газопроводів-вводів та перевірка  щільності внутрішньобудинкової системи газопостачання житлових будинків.  Проведення цих робіт дозволить  покращити надійність системи газопостачання та  дозволить підвищити безпеку використання газу в побуті.

Виходячи з помешкання, перекрийте крани перед газовими приладами!

Будьте обережними та дотримуйтесь правил безпеки при використанні газу в побуті!

Відновлення газопостачання  75 споживачам газу відбудеться  26 червня 2019 року, після завершення ремонтно-профілактичних робіт за умови доступу до газоспоживаючого обладнання в помешканнях.

Для пришвидшення відновлення газопостачання  та з метою дотримання  вимог Правил безпеки систем газопостачання необхідно забезпечити: усунення виявлених технічних порушень, надання доступу для огляду газопроводів та газових приладів кожного домоволодіння, відповідність встановлених газових приладів проекту газифікації, наявність актів перевірки та прочищення димових та вентиляційних каналів, відсутність заборгованості за спожитий природний газ перед постачальником ТОВ «Волиньгаз Збут».  

 Адміністрація Володимир-Волинського відділення  АТ «Волиньгаз»

 

Джерело: