Контакт-центр (0332) 280-104
 
Контакт-центр (0332) 280-104

До уваги клієнтів

06.06.2019 / 11:01

У с.Синове Старовижівського району перевірять газопроводи

Упродовж трьох днів у с.Синове Старовижівського району газовики проведуть ремонтні роботи.
Аварійно-диспетчерська служба ПАТ "Волиньгаз" Аварійно-диспетчерська служба ПАТ "Волиньгаз" ФОТО: ПАТ "Волиньгаз"

З 11 до 13 червня спеціалісти АТ «Волиньгаз» на газових мережах населеного пункту проводять ремонтні роботи, тому в селі тимчасово припинять газопостачання.

Газу в оселях 48 споживачів не буде вже 11 червня о 10:00 год. до 16:00 год 13 червня.

У ході робіт буде виконано комплексне приладове обстеження розподільних газопроводів, підземних газопроводів-вводів та перевірка  щільності внутрішньобудинкової системи газопостачання житлових будинків, Проведення цих робіт дозволить покращити надійність системи  газопостачання та дозволить підвищити безпеку використання газу в побуті.

Виходячи з помешкання, перекрийте крани перед газовими приладами!

Будьте обережними та дотримуйтесь правил безпеки при використанні газу в побуті!

Відновлення газопостачання 48 споживачам газу відбудеться 13 червня 2019 року, після завершення ремонтно-профілактичних робіт за умови доступу до газоспоживаючого обладнання в помешканнях.

Для пришвидшення відновлення газопостачання  та з метою дотримання  вимог Правил безпеки систем газопостачання необхідно забезпечити: усунення виявлених технічних порушень, надання доступу для огляду газопроводів та газових приладів кожного домоволодіння, відповідність встановлених газових приладів проекту газифікації, наявність актів перевірки та прочищення димових та вентиляційних каналів, відсутність заборгованості за спожитий природний газ перед постачальником ТОВ «Волиньгаз Збут».

Адміністрація Ратнівського відділення АТ«Волиньгаз»

Джерело: