Контакт-центр (0332) 280-104
 
Контакт-центр (0332) 280-104

До уваги клієнтів

04.11.2019 / 21:47

У смт Ратне замінять запірну арматуру

5 листопада тимчасово газопостачання не буде в кількох споживачів.
АДС АТ "Волиньгаз" АДС АТ "Волиньгаз" ФОТО: ПАТ "Волиньгаз"

Спеціалісти АТ «Волиньгаз» у вівторок, 5 листопада, замінять запірну арматуру в смт Ратне на вул.Каштанова. Тимчасово від газопостачання відключать  житловий будинок на вул.Річкова, 26 Б і 2 комунально-побутові підприємства.

Планово-ремонтні роботи виконають відповідно до затвердженого Плану розвитку  «Волиньгаз».  Проведення цих робіт дозволить покращити надійність системи  газопостачання та дозволить підвищити безпеку використання газу в побуті.

Виходячи з помешкання, перекрийте крани перед газовими приладами! 

Будьте обережними та дотримуйтесь правил безпеки при використанні газу в побуті!

Відновлення газопостачання 7 -ми абонентам і 2 комунально-побутовим підприємствам відбудеться 5 листопада 2019 року, після завершення ремонтних робіт за умови доступу до газоспоживаючого обладнання в помешканнях.

Для пришвидшення відновлення газопостачання та з метою дотримання  вимог Правил безпеки систем газопостачання необхідно забезпечити: усунення виявлених технічних порушень, надання доступу для огляду газопроводів та газових приладів кожного домоволодіння, відповідність встановлених газових приладів проекту газифікації, наявність актів перевірки та прочищення димових та вентиляційних каналів, відсутність заборгованості за спожитий природний газ перед постачальником ТОВ «Волиньгаз Збут».  

Також загострюємо Вашу увагу на необхідності укладення договорів на обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання Ваших помешкань. Для цього потрібно звернутися в службу ВБСГ Ратнівського відділення АТ «Волиньгаз».

Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Джерело: