Контакт-центр 044-36-46-104
 
Контакт-центр 0332 280 104

Новини

 • 17.02.2017 / 13:33

  На Волині якість газу перевірять відразу в трьох лабораторіях

  Проби газу, який постачається волинянам було відібрано в присутності журналістів у точках його транспортування магістральними та розподільними мережами, а також в помешканні споживача. Для незаангажованої перевірки його фізико-хімічного складу зразки блакитного палива одночасно відправили до трьох спеціалізованих лабораторій. Результати першої експертизи засвідчили, що природний газ, який транспортується до Волинської області відповідає вимогам державного стандарту.

  Читати далі
 • 18.01.2017 / 09:56

  За рік ПАТ «Волиньгаз» безкоштовно повірило понад 18 тисяч лічильників газу своїх клієнтів

  Протягом 2016 року ПАТ «Волиньгаз», спільно з представниками Державного підприємства "Волиньстандартметрологія" повірило більше 18 тис побутових лічильників газу. Під час повірки фахівцями було виявлено 5 тис приладів обліку, які через зношеність та пошкодження не гарантували споживачам точні данні про обсяги використаного газу.

  Читати далі
 • 19.06.2016 / 09:32

  Що необхідно знати волинянам про загальнобудинкові лічильники газу

  У 2016 році в Україні розпочалася програма облаштування лічильниками газу помешкань тих споживачів, які користуються лише газовою плитою. Для цієї категорії споживачів для обліку газу встановлюють загальнобудинкові лічильники. За підрахунками НКРЕКП (Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг), це дозволить вчасно забезпечити облік блакитного палива для споживачів та назавжди відійти від поняття «норми споживання» газу.

  Читати далі
 • 20.01.2017 / 15:18

  Контакт-центр «Волиньгазу» за рік прийняв 330 тисяч звернень від волинян

  За рік до контакт-центру «Волиньгазу» надійшло 330 тисяч дзвінків та повідомлень від споживачів блакитного палива області. Понад 75% звернень стосувались передачі даних приладів обліку.

  Читати далі
 • 29.12.2016 / 13:08

  На новорічні свята волиняни зможуть передати показання лічильників у будь-який зручний час

  За допомогою альтернативних каналів зв’язку з ПАТ «Волиньгаз», попри новорічні свята та вихідні дні, усі волиняни зможуть без труднощів передати показання газових лічильників. Для зручності дані лічильників можна надіслати СМС-повідомленням, або через Інтернет за допомогою онлайн-сервісу Особистий кабінет. Також передати показання можна через голосове меню Контакт-центру або ж безпосередньо зателефонувати операторам, які працюватимуть у святкові дні без вихідних.

  Читати далі