Контакт-центр 0332 280 104
 
Контакт-центр 0332 280 104

Новини

 • 30.06.2017 / 06:25

  «Волиньгаз» дарує смартфон за смс із показанням лічильника на номер 7104

  Відсьогодні і до 5 липня включно у ПАТ «Волиньгаз» уперше стартує акція, учасником якої стануть усі споживачі газу Волині, які відправлять показання свого лічильника за допомогою СМС на короткий номер 7104. Зафіксувавши показання свого приладу обліку та передавши їх із 30 червня по 5 липня (включно) кожен отримує реальний шанс стати володарем нового смартфону Samsung Galaxy J5.

  Читати далі
 • 16.06.2017 / 08:38

  «Волиньгаз» провів навчання вітчизнянних майстрів та слюсарів разом з фахівцями з Румунії

  ПАТ «Волиньгаз» веде масштабні роботи із переоснащення системи газопостачання, замінюючи застаріле обладнання газорегуляторних пунктів на сучасні закордонні зразки. Нові прилади, які широко використовуються у країнах ЄС, потребують від українських спеціалістів нових знань та навиків. Тому ПАТ «Волиньгаз» за участі румунських фахівців, які спеціалізуються на постачанні газорегуляторного та запобіжно-скидного обладнання, 7-8 червня провів навчання своїх робітників по роботі із пристроями закордонного виробництва.

  Читати далі
 • 10.05.2017 / 09:52

  У 2017 році Контакт-центр «Волиньгазу» опрацював рекордну кількість звернень споживачів

  З початку року до Контакт-центру «Волиньгазу» надійшло майже 120 тисяч звернень від клієнтів компанії, що становить половину від усіх споживачів газу Волинської області. З них понад 50% стосувались передачі показань лічильників та перевірки стану особових рахунків.

  Читати далі
 • 20.04.2017 / 16:11

  За крадіжки блакитного палива нечесним споживачам загрожує майже мільйонний штраф та кримінальна відповідальність

  У середу, 19 квітня працівниками ПАТ «Волиньгаз» виявлено факт безоблікового споживання природного газу мешканцями с. Білин Володимир-Волинського району. Самовільно приєднавшись до системи газопостачання, споживачі несанкціоновано використовували блакитне паливо для обігріву господарських будівель. Нині інформацію про виявлене порушення правоохоронними органами Волині внесено до Журналу єдиного обліку та вирішується питання про відкриття кримінального провадження за фактом крадіжки блакитного палива.

  Читати далі
 • 20.04.2017 / 11:48

  Відкритий лист учасників газового ринку щодо загрози припинення функціонування галузі

  Асоціація газового ринку України та майже півсотні газорозподільних і газопостачальних компаній звернулися до Президента України, Прем'єр-міністра України та Голови НКРЕКП з відкритим листом щодо можливого виникнення колапсу із розрахунками за спожитий природний газ та послуг з його транспортування і розподілу, що ставить під загрозу функціонування галузі.

  Читати далі