Контакт-центр (0332) 280-104
 
Контакт-центр (0332) 280-104

Новини

04.06.2019 / 15:30

У чат-бот Viber 7104ua зареєструвалось понад 4 тис споживачів газу Волині

Чат-бот 7104ua у месенджері Viber функціонує вже 4 місяці. За цей період волиняни передали показання свого лічильника газу більше 7 тис разів.
Працює новий сервіс передачі показань лічильника газу - VIBER 7104UA Працює новий сервіс передачі показань лічильника газу - VIBER 7104UA

Клієнти газової компанії тепер більше надають перевагу онлайн-сервісам, адже за допомогою них можна економити час та гроші. Зокрема, для реєстрації в чат-боті 7104ua потрібно відсканувати QR-код через месенджер, ввести номер особового рахунку (розпочинається з 071), суму останнього платежу або номер лічильника газу. Зареєструватись можна за допомогою детальної інструкції - https://viber.104.ua.

Підписатися та користуватися чат-ботом 7104ua у Viber можуть фізичні особи - побутові споживачі природного газу за умови наявності особового рахунку в газопостачальній компанії. Новий онлайн сервіс для клієнтів - це власна розробка Національного контакт-центру для клієнтів групи компаній РГК. Вона дозволяє суттєво оптимізувати процес обслуговування споживачів газу, забезпечує його високу швидкість та якість.

«Нашим клієнтам імпонує багатофункціональність цього сучасного онлайн-сервісу, бо кожен споживач має чудову можливість додати декілька особових рахунків у пункті меню «Налаштування». І таким чином безплатно подавати щомісяця до 5 числа включно показники свого лічильника газу, а ще, наприклад, батьків чи  дідуся з бабусею. Фактично оперативно зі свого смартфону оплачувати за лише спожиті куби газу», - розповів начальник управління клієнтського сервісу АТ «Волиньгаз»  Юрій Петрук.

Реєстрація в паблік акаунті 7104ua, що у Viber, дозволяє споживачам не лише передавати показання лічильника та оплачувати за спожитий природний газ онлайн, а й переглядати поточний стан розрахунків за газ, історію оплат і показань лічильників (за наявності).

Нагадаємо, що згідно з правилами, прописаними в Кодексі газорозподільних систем, споживачам газу необхідно зафіксувати показання газового лічильника станом на 1-ше число і передати «Волиньгазу» дані в період із 1-го по 5-те число місяця, наступного за розрахунковим.

Зареєструватись у 7104ua, що у Viber, можна самому або звернутись за допомогою до менеджерів Центрів обслуговування клієнтів, що в м.Луцьку та кожному районному відділенні.

 

Джерело: