Контакт-центр (0332) 280-104
 
Контакт-центр (0332) 280-104

Новини

03.03.2020 / 16:15

Цьогоріч аварійна служба "Волиньгазу" опрацювала майже 2 тис. викликів

Лише від початку цього року аварійна служба 104 "Волиньгазу" відреагувала майже на 2 тис викликів від споживачів Волині. В середньому за одну добу АДС отримує понад 30 викликів.
АДС "Волиньгаз" АДС "Волиньгаз" ФОТО: АТ "Волиньгаз"

Основною причиною звернень є витоки газу. За два місяці 2020 року аварійні бригади виявили та ліквідували близько 1400  витоків у будинках споживачів  Волинської області та понад 470  – у Луцьку.

"Несправність газового обладнання, його самовільне встановлення і ремонт особами, котрі не мають на це права – основні причини, через які відбуваються витоки газу. Споживачі блакитного палива часто нехтують елементарними правилами безпеки, а це може призвести до фатальних наслідків. Окрім частих викликів про витоки газу, ще є виклики про пошкодження системи ГРМ та пожежі", - зазначає  начальник АДС АТ "Волиньгаз"  Валентин Киричук.

Бригади "104" постійно  вдосконалюють свої фахові навички в реальних умовах: беруть участь у змаганнях газових аварійних служб, а також у тренувальних навчаннях з іншими службами екстреного реагування. Адже саме від рівня професійної майстерності залежить швидкість та якість реагування фахівців аварійно-диспетчерської служби "Волиньгазу" в екстрених ситуаціях.

Аварійно-диспетчерська служба "Волиньгазу" працює 24 години на добу, сім днів на тиждень. Якщо ви відчули запах газу у квартирі, потрібно негайно викликати аварійну службу за номером "104", а до прибуття бригади діяти за вказівками  диспетчера.

Джерело: