Контакт-центр (0332) 280-104
 
Контакт-центр (0332) 280-104

Новини

15.11.2019 / 11:55

Для споживачів газу на Волині відкрили п’ятий Центр обслуговування клієнтів

У Володимирі-Волинському відкрили Центр обслуговування клієнтів АТ “Волиньгаз”. Він працюватиме для близько 25 тис споживачів міста та прилеглих районів.
Центр обслуговування клієнтів АТ "Волиньгаз" у м.Володимир-Волинський Центр обслуговування клієнтів АТ "Волиньгаз" у м.Володимир-Волинський ФОТО: АТ "Волиньгаз"

Центр обслуговування в Володимирі-Волинському став четвертим у мережі Центрів обслуговування "Волиньгазу", які працюють у форматі "відкритого простору".

Клієнти міста та найближчих районів можуть отримати якісні консультації та сервісне обслуговування в новому форматі. Відвідувачів нового офісу - фізичних і юридичних осіб консультуватиме 5 комунікабельних менеджерів.

В одному місці клієнти оперативно отримуватимуть весь спектр послуг, що стосуються газопостачання. Крім консультацій з розрахунками є можливість вирішити питання технічного характеру - це видача технічних умов на підключення до систем газопостачання, узгодження проектної документації, замовлення послуг з технічного обслуговування або ремонту газового обладнання, тощо.

“На ринку комунальних послуг АТ “Волиньгаз” - сервісна компанія №1. Завдяки новому підходу до надання послуг, який побудований на принципах відкритості, інклюзивності та якості, новим центрам обслуговування вдалося вийти за рамки своїх класичних функцій,  - розповів голова правління АТ “Волиньгаз” Мирослав Коротя. - Новим сервісом охоплено майже 100 тис. населення або  55 % газифікованих домогосподарств Волині. Ми вдосконалюємо клієнтський сервіс і дбаємо про основне - безперебійне та безаварійне газопостачання для всіх волинян”.

До цього сучасні Центри обслуговування клієнтів відкрили в м.Луцьку - у найбільшому Луцькому відділенні газової компанії, в Ковельському відділенні та міні-цоки в м. Камінь-Каширський і смт. Ратне. Зі слів голови правління газорозподільної компанії “Волиньгаз” Мирослава Короті, поступово на всій Волині будуть сучасні центри обслуговування клієнтів - споживачів газу.

У разі потреби менеджер ресепшн надаватиме клієнтам консультації з нескладних питань: допоможе зареєструвати особистий кабінет і проінструктує щодо дистанційних способів передачі показань газового лічильника.

“Наші клієнти вже навчились користуватись сучасними онлайн-сервісами, не витрачаючи часу на вирішення газових питань, - зазначив начальник управління клієнтського сервісу АТ “Волиньгаз” Юрій Петрук. - Особистий кабінет на сайті 104.ua, мобільні додатки 104 Mobile та 104 Mobile Light або чат-бот у Viber”.

Щоб споживачі приходили за звичною їм адресою (вул. Сагайдачного, 85), розташування ЦОКу не змінювали, а лише модернізували вже існуюче приміщення за новими стандартами. Особливу увагу приділено зручному зонуванню, щоб клієнт міг легко орієнтуватися всередині офісу. Все обладнано так, щоб відвідувачам було приємно і максимально комфортно себе почувати - стильний інтер'єр, просторий і світлий зал очікування, зручні дивани, безплатний Wi-Fi і кулер з водою.

Центр обслуговування клієнтів буде працювати з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 год. без перерви на обід. Адреса центру: м.Володимир-Волинський, вул. Сагайдачного, 85. 

Довідка: Акціонерне товариство «Волиньгаз» забезпечує природним газом майже 250 тис. сімей волинян. Рівень газифікації області природним газом становить майже 70%, або 10 міст, 16 селищ міського типу та 632 села. Приладами обліку оснащено понад 85% споживачів. Станом на 1 листопада 2019 року у Волинській області експлуатується більше 7 тис. км розподільних газопроводів.

 

Джерело: