Контакт-центр (0332) 280-104
 
Контакт-центр (0332) 280-104

Новини

05.09.2017 / 15:04

Фахівці ПАТ «Волиньгаз» взяли участь у Всеукраїнських змаганнях аварійних служб

Із 29 по 30 серпня на Волині відбулися Всеукраїнські змагання газових аварійних служб групи компаній РГК. На навчально-тренувальному полігоні в місті Рожище Волинської області зустрілися бригади екстреної служби «104» із семи газорозподільних компаній Західної України. Зокрема, за звання кращих боролися фахівці з «Волиньгаз», «Рівнегаз», «Чернівцігаз», «Івано-Франківськгаз», «Тисменицягаз», «Львівгаз» та «Закарпатгаз». Перемогу здобула команда АДС «Львівгаз», другу сходинку посіли фахівці «Рівнегаз», а бронза - в «Івано-Франківськгаз».
Пошук витоку газу в ГРП слюсарем АДС на полігоні в м.Рожище (Волинська обл.) Пошук витоку газу в ГРП слюсарем АДС на полігоні в м.Рожище (Волинська обл.) ФОТО: ПАТ "Волиньгаз"

На волинському полігоні, який є найбільшим у Західній Україні, змагалися найкращі газовики Західного регіону. Для всіх учасників умови були рівними. Вони проходили шість конкурсних етапів, результат яких оцінювала спеціальна комісія у складі десяти чоловік. Зокрема, до уваги брали рівень оснащення аварійного автомобіля, теоретичні знання фахівців, наявність необхідної документації, швидкість одягання протигазу та рятувальних засобів. Головне завдання змагань – оперативна та правильна локалізація бригадою аварійної ситуації. 

Ліквідація витоку газу на фланцевому з’єднанні слюсарем АДС на полігоні в м.Рожище (Волинська обл.)

«Мета Всеукраїнських  змагань - підвищити рівень професіоналізму бригад аварійних газових служб групи компаній РГК. Практичні дії на полігоні, які фахівці виконують під час змагань, дають можливість відпрацювати різні ситуації під час виникнення можливих аварій. Окрім того, бригади також можуть обмінятися досвідом із колегами з інших регіонів. Це дуже важливо, адже служба «104» першою реагує на аварійні ситуації пов’язані з газом. Саме від її майстерності та оперативності залежить безпека і життя споживачів. Для прикладу, торік аварійні бригади «Волиньгазу» близько 9 тисяч разів виїжджали на виклики споживачів. За перше півріччя цього року – уже надійшло майже 4 тисячі викликів», -  розповідає технічний директор ПАТ “Волиньгаз” Сергій Галянт.  

Учасники Всеукраїнських змагань газових аварійних служб - бригада АДС Нововолинського відділення

У свою чергу, аварійна бригада “Волиньгазу” продемонструвала на змаганнях високий рівень професіоналізм, оперативність прийняття рішень в екстремальних ситуаціях та злагоджену командну роботу. Для прикладу, в межах відведеного конкурсного часу – 60 хвилин, вони знайшли на полігоні всі витоки газу. Окрім того, одні з кращих результатів бригада із Волині отримала ще у двох дисциплінах -  швидкості одягання протигазу та засобів індивідуального захисту, а також рівні технічного стану та оснащення автомобіля. Фахівці волинської аварійної газової служби також мали можливість обмінятися досвідом із колегами з інших регіонів, порівняти їхню роботу та ознайомитися з обладнанням, яке вони використовують. 

Гасіння загорання газоповітряної суміші в приямку

Додамо, що це третій етап Всеукраїнського конкурсу, де свою майстерність та професійність демонстрували фахівці аварійно-диспетчерських служб із семи компаній групи РГК у Західному регіоні. Раніше кращі аварійні бригади вже були визначені у Центральному та Східному регіонах.  Фіналісти трьох етапів Всеукраїнських змагань зустрінуться 7 вересня у  місті Марганець Дніпропетровської області, де буде визначено переможця.

 

На Волині оперативно шукали витоки газу та надавали першу медичну допомогу! Сюжет власкорів телеканалу "ПравдаТУТ"

.

Джерело: