Контакт-центр (0332) 280-104
 
Контакт-центр (0332) 280-104

Новини

16.05.2018 / 11:50

Команда Луцького відділення “Волиньгазу - переможець міні-футбольного турніру

У газорозподільній компанії “Волиньгаз” відбулись традиційні товариські змагання з міні-футболу серед працівників структурних підрозділів. Спортивний захід газовики присвятили Дню Перемоги. В ньому взяли участь чотири команди - Луцького, Ковельського, Володимир-Волинського та Ратнівського відділень ПАТ “Волиньгаз.”
Переможець змагань з міні-футболу команда Луцького відділення з головою правління ПАТ "Волиньгаз" Мирославом Коротею Переможець змагань з міні-футболу команда Луцького відділення з головою правління ПАТ "Волиньгаз" Мирославом Коротею ФОТО: ПАТ "Волиньгаз"

У газовій компанії працює близько 1300 волинян. Товариство постійно пропагує здоровий спосіб життя в колективі. Щороку навесні планує проводити змагання з міні-футболу.

 

“Волиньгаз” - соціально-відповідальна компанія, яка працює в регіоні вже 55 років і впливає на його розвиток та економіку. Щоденно дбаємо, аби волинські споживачі безперебійно та безаварійно одержували природний газ до своїх домівок і піклуємося про наших співробітників. Створюємо комфортні умови для праці, відпочинку та дбаємо про їхнє фізичне здоров’я. Футбольний турнір між командами чотирьох відділень товариства - зміцнює командний дух, згуртовує наш колектив, розвиває фізичне здоров’я працівників і вчить перемагати”, - зазначає голова правління ПАТ “Волиньгаз” Мирослав Коротя.

 

 На спортивному майданчику в м.Ківерці було гаряче. Зі слів головного судді змагань Петра Новосада, газовики в грі імпровізували, демонстрували неабияку креативність і техніку, показали свій футбольний характер.

 

“За підсумками  ігор найбільша кількість забитих м’ячів на рахунку команди Луцького відділення -  27 голів. По 12 голів записали до своїх рахунків команди Ковельського та Ратнівського відділень і лише 5 голів забили учасники команди Володимир-Волинського відділення. На футбольному полі вирували пристрасті, шквалу спортивних емоцій не бракувало. Комусь фортуна більше усміхалась, а кому - допомогли професійні вміння і навички. Уболівальників особливо потішили ігри команди Луцького відділення “Волиньгазу”. В ратнівчан вони виграли з рахунком 10:1, а в футбольному поєдинку з  командою Володимир-Волинського відділення впевнену перемогу здобули з рахунком 0:13”, - аналізує арбітр матчу Петро Новосад.

 

Переможець турніру з міні-футболу - команда Луцького відділення, друге місце в Ковельського відділення, третю сходинку посіли газовики Ратнівського відділення і четверте місце в команди Володимир-Волинського відділення ПАТ “Волиньгаз”.


Граючий тренер футбольної команди Луцького відділення, директор технічний Павло Козюк каже: “ Хто вміє працювати, той і вміє відпочивати та досягати хороших результатів. А в трудовому колективі багато молодих та активних працівників, тому футбол допомагає згуртовувати, налаштовувати  працівників на виконання щоденних робочих завдань. Будемо намагатись частіше збиратись на тренування, щоб вдосконалювати наші футбольні навички.”

Кращим бомбардиром футбольних змагань став слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування Ковельського відділення Роман Павленко. На його рахунку 9 забитих голів.

Найрезультативнішим кращим воротарем змагань визнали провідного інженера з комп’ютерних систем газової компанії Руслана Нечипорука. Голкіпер пропустив найменшу кількість м’ячів. Його під час футзального турніру назвали волинським Чилавертом, бо як і колись капітан збірної Парагваю з футболу, Руслан Нечипорук впевнено вів свою команду вперед до перемоги, а м’яч - до середи поля. Давав хороші передачі нападникам. Чоловік грає у футбол із дитинства, а тепер щонеділі показує приклад синові – з друзями ганяє м’яча. Син Орест  вже кілька років відвідує футбольну секцію. До слова, навесні родина Нечипоруків посіла третє місце в міському фестивалі «Тато, мама я – спортивна сім’я», що відбувся в  спортивному залі Луцького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 24 – технологічний ліцей» .

Команди-учасниці футбольного турніру газовиків одержали кубки, почесні грамоти, футбольні м’ячі та грошові призи. 

 

Джерело: