Контакт-центр (0332) 280-104
 
Контакт-центр (0332) 280-104

Новини

03.04.2020 / 16:00

Показання лічильника газу з фото у Viber

Карантинні заходи та надзвичайний стан по всій країні змушують компанії нових форм взаємодії з клієнтами. Сервіси вже давно перейшли в онлайн і за багато послуг можна розрахуватись зі смартфону, не кажучи вже про передачу показань лічильників.
Viber чат-бот Viber чат-бот ФОТО: 104.ua

Так само і АТ «Волиньгаз» пропонує споживачам активніше користуватись онлайн-послугами на сайті 104.ua. Клієнти компанії вже давно мають можливість передати показання лічильників, не виходячи з дому. Це можна зробити одразу в кілька способів: в Особистому кабінеті на сайті 104.ua, телефоном (067-333-9-104), за допомогою СМС, мобільних додатків і навіть у чат-ботах і Viber та Telegram.

З квітня у Viber7104, показання лічильника можна підтвердити ще й фотографією лічильника.

«Зараз система проходить своєрідне навчання. Вона буде розпізнавати показання лічильників на надісланому фото. Дані про споживання будуть надходити в систему обліку. Згодом вона розпочне працювати в штатному режимі», – повідомяє пресслужба АТ «Волиньгаз».

Згодом, цю технологію будуть використовувати для корекції невірно або помилково внесених показань лічильників. Адже споживачі часто стикаються з такою проблемою. Зазвичай, у такому випадку їм треба звертатись до Центру обслуговування клієнтів, писати заяву і чекати на візит контролера, який має скласти акт і підтвердити реальні показання лічильника. Дуже скоро це буде відбуватись майже автоматично.

«З початком карантинних заходів ми зрозуміли, що робота контролерів зараз піддає невиправданому ризику наших клієнтів і співробітників. Тому для зручності споживачів було розроблено такий інноваційний сервіс. Згодом, замість паперової тяганини споживачеві буде достатньо сфотографувати лічильник разом фіскальним чеком чи газетою і показання його споживання будуть скориговані віддалено», – зауважує голова правління АТ «Волиньгаз» Мирослав Коротя.

Це значно спростить життя споживачам, які помилково ввели хибні показники лічильника. Не наражайте себе та близьких на небезпеку – передавайте показання лічильників віддалено!

Довідково: АТ «Волиньгаз» займається доставкою природного газу до понад 250 000 сімей Волині. Компанія активно впроваджує онлайн-сервіси, якими користуються вже понад 60 000 жителів області. Чат-бот Viber використовують майже 17 000 волинян.

Джерело: