Контакт-центр (0332) 280-104
 
Контакт-центр (0332) 280-104

Новини

05.10.2018 / 10:04

Реєструйся в «Особистому кабінеті» на сайті 104, ua та отримуй подарунки!

8 жовтня 2018 року ПАТ «Волиньгаз» проводить акцію для своїх клієнтів. Усі споживачі газу, які завітають до Центру обслуговування клієнтів компанії на просп. Молоді, 14 А в м. Луцьку та зареєструють «Особистий кабінет» на сайті 104.ua, отримають приємні подарунки.
Реєструйся в «Особистому кабінеті» на сайті 104, ua та отримуй подарунки! Реєструйся в «Особистому кабінеті» на сайті 104, ua та отримуй подарунки! ФОТО: ПАТ "Волиньгаз"

Онлайн-сервісом «Особистий кабінет» на сайті 104.ua користуються понад  40 тис. клієнтів ПАТ «Волиньгаз». Сервіс використовується для контролю та передачі показань лічильників та здійснення онлайн-оплати за спожитий газ. Окрім цього, клієнти можуть отримати на сайті інформаційну підтримку щодо стану свого особового рахунку, порядку встановлення будинкових та індивідуальних лічильників, механізму нарахування пільг та субсидій.

“Усіх бажаючих відчути переваги користування «Особистим кабінетом» ми запрошуємо взяти участь в акції, яка відбудеться 8 жовтня в Центрі обслуговування клієнтів за адресою: просп. Молоді, 14 А, в м. Луцьку, - розповів начальник управління клієнтського сервісу ПАТ “Волиньгаз” Юрій Петрук. - Умови акції прості: за допомогою менеджера ЦОК через систему «тонкий клієнт» потрібно здійснити реєстрацію на сайті 104.ua. Усі зареєстровані користувачі отримають приємні подарунки!”

Для реєстрації в системі споживачам газу необхідно повідомити менеджеру номер мобільного телефону та адресу електронної пошти, на яку надійде підтвердження реєстрації, а також логін і пароль для подальшого користування «Особистим кабінетом».

Акція триватиме з 9.00 до 16.00 год 8 жовтня 2018 року.

Запрошуємо до участі!

Довідка. Онлайн-сервіс «Особистий кабінет» працює цілодобово. Вже 3 роки ним активно користуються волиняни. Найбільше користувачів реєструється в осінньо-зимовий період. У олодимир-Волинському відділенні більше зареєстровано 10 тис користувачів, у Ковельському - понад 8  тис, у Ратнівському - біля 4 тис. абонентів, у Луцькому відділенні - майже 18 тис. За допомогою «Особистого кабінету»  понад 40 тис волинських споживачів газу цілодобово можуть дізнатися свій баланс, роздрукувати рахунок за газ, внести оплату, а також поставити фахівцям компанії запитання в режимі онлайн.

Джерело: