Контакт-центр (0332) 280-104
 
Контакт-центр (0332) 280-104

Новини

02.12.2019 / 15:59

Уже більше 56 тис. волинян зареєструвалися в Особистому кабінеті на сайті 104.ua

За чотири роки функціонування онлайн-сервісу «Особистий кабінет» на сайті 104.ua - близько 56 тис. споживачів дистанційно вирішують усі газові питання, не відвідуючи при цьому свою газову компанію.
Менеджер Центру обслуговування клієнтів ПАТ "Волиньгаз" Ольга Скиба реєструє клієнта в Особистому кабінеті на сайті 104.ua Менеджер Центру обслуговування клієнтів ПАТ "Волиньгаз" Ольга Скиба реєструє клієнта в Особистому кабінеті на сайті 104.ua ФОТО: ПАТ "Волиньгаз"

Крім Особистого кабінету, АТ «Волиньгаз» активно впроваджує й інші сучасні онлайн-сервіси, щоб споживачі могли в зручних домашніх умовах дистанційно спілкуватися з газорозподільною компанією.  Як то: мобільні додатки для усіх різновидів гаджетів, СМС-інформування, електронна пошта, Контакт-центр, вайбер-боти тощо. Однак, найзатребуванішим та найінформативнішим залишається Особистий кабінет на сайті 104.ua.

«Лише за кілька років ми стали справді сервісною компанією, адже за короткий час практично ліквідували черги, натомість, запропонували близько десятка дистанційних видів взаємодії з Волиньгазом, - інформує голова правління АТ «Волиньгаз» Мирослав Коротя.  – Разом із тим, у разі потреби, споживачі завжди можуть прийти і в наші сучасні Центри обслуговування клієнтів, які вже діють у 5 найбільших містах та районах області».

Тому споживачам газу не потрібно чекати паперового рахунку за газ, а вчасно отримувати його у своєму Особистому кабінеті. Тож зареєструватися можна на сайті 104.ua у розділі «Реєстрація».  Для цього потрібно знати номер свого особового рахунку та останню суму платежу за газ.

Джерело: