Контакт-центр (0332) 280-104
 
Контакт-центр (0332) 280-104

Новини

02.08.2017 / 16:43

За півроку Контакт-центр «Волиньгазу» опрацював 230 тисяч звернень споживачів

З початку 2017 року до контакт-центру «Волиньгазу» надійшло понад 230 тисяч звернень від клієнтів компанії, що практично дорівнює загальній кількості усіх споживачів природного газу Волинської області. Найкраща динаміка зростання за смс-повідомленнями на номер 7104 – за рік кількість звернень до цього сервісу зросла майже у вісім разів.
Контакт-центр Контакт-центр ФОТО: 104.ua

З 2015 року ПАТ «Волиньгаз» розпочав перебудову своєї роботи із клієнтами, запровадивши нові  способи зв’язку із компанією задля вирішення усіх «газових» питань споживачів без необхідності відвідувати абонентські відділи. Саме завдяки існуванню альтернативних каналів обслуговування, кількість звернень до контакт-центру з їх допомогою щомісячно зростає.

Якщо за перше півріччя минулого року до компанії надійшло лише 10 тисяч смс-повідомлень від споживачів на короткий номер 7104, то уже цьогоріч їх кількість сягнула 77 тисяч. Збільшилась також кількість користувачів онлайн-сервісу «Особистий кабінет» на сайті 104.ua. Сьогодні цим віртуальним ресурсом користується 30 тисяч споживачів області.

«Нові та зручні сервіси в арсеналі нашого Контакт-центру вплинули на ріст звернень до компанії. Раніше мешканці віддалених міст та сіл зустрічались із труднощами при необхідності зв’язку із фахівцями, адже існував лише один багатоканальний номер телефону для усіх споживачів. Міжміський зв'язок був затратний для жителів районів, а перевантажені телефонні лінії ставали перепоною для оперативного вирішення «газових» питань. Сьогодні ця проблема у минулому завдяки альтернативним каналам обслуговування за допомогою мережі Інтернет, смс-зв’язку, сервісу IRV та додатково впровадженому мобільному номеру телефону», - розповідає начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Волиньгаз» Юрій Петрук. 

Окрім того, значною мірою на ріст звернень до компанії вплинула і свідомість самих споживачів, адже поступово проблема із ігноруванням необхідності щомісячної передачі даних лічильників зникає. Так, у більшості клієнти компанії обізнані, що запорукою коректних нарахувань за використане паливо є лише вчасна передача даних лічильників саме із 1 по 5 число щомісяця, а тому намагаються відповідально зв’язатись із компанією саме у цей період аби зафіксувати показання своїх приладів обліку. Саме на передачу даних лічильників припадає понад 60% з усіх звернень споживачів. Решта звернень стосується питань щодо здійснення розрахунків за газ, нарахування пільг та субсидій, повірки лічильників, газифікації, тощо.

Кожне із звернень споживачів, отримане будь-яким каналом обслуговування, не лишається без відповіді фахівців компанії. Окрім того, віднедавна на сайті компанії запрацювала нова послуга – «Передзвоніть мені», за допомогою якої споживачі можуть лише залишити своє повідомлення, а спеціалісти Контакт-центру самі зв’яжуться із споживачем у зручний для нього час. На сьогодні цією новинкою скористалось дві сотні споживачів блакитного палива області.