Контакт-центр (0332) 280-104
 
Контакт-центр (0332) 280-104

Новини

30.09.2019 / 12:11

За попередньою інформацією, у м.Нововолинську чадним газом отруїлося шестеро осіб

30 вересня 2019 року о 06:07 год. на пульт чергового диспетчера аварійно-диспетчерської служби (АДС) надійшло повідомлення від представника Волинського обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф про те, що за адресою: м.Нововолинськ, вул.Винниченка, буд.11, кв.27 можливе отруєння чадним газом мешканців квартири.
Адреса:м.Нововолинськ, вул.Винниченка, буд.11, кв.27 Адреса:м.Нововолинськ, вул.Винниченка, буд.11, кв.27 ФОТО: АТ "Волиньгаз"

“Після прибуття бригади АДС на місце події, з’ясувалося, що, ймовірно, в результаті порушень правил безпеки систем газопостачання, а саме самовільної заміни опалювального приладу та використання непередбачених заводом-виготовлювачем елементів димовідвідної системи, сталося потрапляння продуктів згоряння в приміщення квартири, - повідомив начальник АДС АТ “Волиньгаз” Валентин Киричук. - Внаслідок цього чадним газом отруїлося троє мешканців квартири та три фельдшера Волинського обласного Центру медичної допомоги та медицини катастроф, які прибули на виклик”. 

На сьогодні компанія “Волиньгаз” готує повідомлення про аварію, пов’язану з використанням газу в побуті, в управління Держпраці України у Волинській області, НАК “Нафтогаз України” та Міністерство енергетики та вугільної промисловості. 

Джерело: