Контакт-центр (0332) 280-104
 
Контакт-центр (0332) 280-104

Відбір кандидатів

05.11.2019 / 16:15

Етапи відбору кандидатів

АТ «Волиньгаз» дотримується виваженого та послідовного підходу у відборі кандидатів на заповнення наявних вакансій. Компанія приділяє увагу всім претендентам та організовує процес відбору так, щоб формувати команду із людей з необхідними професійними та особистими якостями.
Менеджери Центру обслуговування клієнтів Менеджери Центру обслуговування клієнтів ФОТО: ПАТ "Волиньгаз"

Якщо ваш досвід, професійний рівень та особисті якості відповідають вимогам  наших вакансій – надсилайте резюме на адресу vacancy@vlgas.com.ua  або зателефонуйте за номером (0332) 77-00-05

 

Відбір  кандидатів

Відбір кандидатів відбувається на  конкурсній основі складається з таких етапів:

1. Відбір за резюме або анкетними даними.

2. Телефонна співбесіда із фахівцем Управління з персоналу. Тут ми уточнюємо основну інформацію та очікування кандидата, що визначити, про яку поточну чи перспективну вакансію може йти мова надалі.

3. Персональні зустрічі з працівниками АТ «Волиньгаз»: із майбутнім безпосереднім керівником, із фахівцем Управління з персоналу. Формат та послідовність інтерв’ю можуть відрізнятися в залежності від вакансії.

4. Можливо, кандидату запропонують додаткові зустрічі (із керівником підрозділу, напрямку або підприємства, тощо).

5. Паралельно триває перевірка документів, які надав кандидат. Також через рекомендації та відкриті джерела, ми перевіряємо найважливішу об’єктивну інформацію з попередніх місць роботи кандидата. За необхідністю (вимоги до посади) – проходження медогляду.

6. За телефоном або особисто, компанія повідомить успішного кандидата про свою пропозицію – після чого взаємні домовленості будуть зафіксовані у заяві та інших документах.

7. Оформлення на роботу.

Початок кар'єри в офісі 

Молодим амбітним випускникам та студентам останніх курсів, які ставлять перед собою на меті здобуття і розвиток професійних знань та навичок, мають готовність докладати зусиль для реалізації своїх кар’єрних задумок – пропонуємо розпочати свою трудову діяльність у нас.

Просимо надсилати резюме на електронну адресу: vacancy@vlgas.com.ua 

 

Джерело: