Контакт-центр (0332) 280-104
 
Контакт-центр (0332) 280-104

Договір розподілу

20.12.2015 / 08:18

Типовий договір розподілу природного газу

Типовий договір розподілу природного газу регламентує порядок та умови переміщення природного газу з метою фізичної доставки Оператором ГРМ обсягів природного газу, які належать споживачам (їх постачальникам), до об’єктів споживачів, а також правові засади санкціонованого відбору природного газу з газорозподільної системи.
Набули чинності зміни до Типового договору розподілу природного газу Набули чинності зміни до Типового договору розподілу природного газу

Відповідно до статті 40 Закону України "Про ринок природного газу" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердила Типовий договір розподілу природного газу.

Відповідно до Кодексу газорозподільних систем, затвердженого Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП), від 30.09.2015 р. № 2494, який набрав чинності 27 листопада 2015 року, Договір розподілу природного газу має бути укладений Оператором газорозподільної системи (далі – Оператором ГРМ) з усіма споживачами, у тому числі побутовими споживачами, об'єкти яких в установленому порядку підключені до/через ГРМ, що на законних підставах перебуває у власності чи користуванні Оператора ГРМ.

Споживачі, у тому числі побутові, для здійснення ними санкціонованого відбору природного газу з ГРМ та можливості забезпечення постачання їм природного газу їх постачальниками зобов'язані укласти договір розподілу природного газу з Оператором ГРМ, до газорозподільної системи якого в установленому законодавством порядку підключений їх об'єкт.

Здійснення відбору (споживання) природного газу споживачем за відсутності укладеного договору розподілу природного газу не допускається.

Додатково повідомляємо, що набули чинності чергові зміни до Типового договору розподілу природного газу !

Із 12 жовтня 2019 року набула чинності постанова НКРЕКП від 07 жовтня 2019 р. № 2080 «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП», згідно з якою  вносяться зміни до ряду нормативних актів.

Зі змінами, які, зокрема, вносяться цією постановою до Типового договору розподілу природного газу, затвердженого постановою НКРЕКП від 30 вересня 2015 р. № 2498, можна ознайомитися за посиланням:  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v2080874-19

У зв’язку з цим, з 12 жовтня 2019 р. Типовий договір розподілу природного газу   має таку редакцію.

 

Джерело: