Контакт-центр (0332) 280-104
 
Контакт-центр (0332) 280-104

Як передати показання лічильника

17.10.2019 / 08:41

Як швидко та легко передати показання лічильника

Згідно з вимогами Кодексу газорозподільних систем, споживачам газу необхідно зафіксувати показання газового лічильника станом на 1-ше число і передати ці дані газовій компанії з 1-го по 5-те число місяця, наступного за розрахунковим.
З кожним роком газова компанія поповнює дистанційні сервіси новими розробками З кожним роком газова компанія поповнює дистанційні сервіси новими розробками ФОТО: 104.ua

 

Розрахунковим періодом за спожитий газ визначено календарний місяць. Аби по кожному домогосподарству зафіксувати фактичні обсяги споживання природного газу і коректно сформувати нарахування в квитанціях, газорозподільній компанії потрібно щомісячно отримувати дані побутових лічильників.

Споживачам, які не передадуть показання до 5-го числа, обсяг споживання визначатиметься на рівні планового місячного об’єму на відповідний період, що розраховується виходячи з профілю споживача.

Сьогодні побутові споживачі природного газу мають можливість передати показання до АТ "Волиньгаз" декількома способами, в тому числі і дистанційними, що значно полегшує і прискорює обмін даними:

  • через Особистий кабінет на сайті 104.ua. Для цього треба за реєструватися або увійти до кабінету, якщо споживач вже зареєстрований;
  • зафіксувати показання в мобільному додатку 104 Mobile;
  • за допомогою чат-боту 104 Mobile Light - нового додатку для iPhone;
  • за допомогою чат-боту "7104ua"  у месенджері Viber; 
  • смс на короткий номер 7104 у наступному форматі: номер особового рахунку (10 цифр), пробіл, показання лічильника (5 цифр);
  • за допомогою голосового меню IVR, яке працює цілодобово за номерами контакт-центру у розділі "2";
  • зателефонувати до Контакт-центру за номером (0332) 280-104, (067) 33-39-104;
  • електронною поштою contact@vl.104.ua.

Найоперативнішим та найзручнішим способом передачі показань є Особистий кабінет. Вже за годину споживач зможе побачити оновлені дані і свій баланс. На занесення в програму кубометрів, переданих іншими каналами зв`язку, знадобиться декілька днів.

Як зареєструвати особистий кабінет дивіться тут.

 

 

Джерело: